Korsan Taksi Çağır:

05366684460

Haber Detay

ASAF TAKSİ TRANSFER

İstanbul ve İlçelerinde Genel Anlamda Hızlı ve Ucuz Olarak Adını Duyuran ve Yıllardır Korsan Taksi Hizmeti Sunarak Bu Sektörün İçinde Bulunan Müşterisi Tarafından Tam Not Alan ASAF TAKSİ Geniş Hacimli ve Lüks Araç Filosu ve Saygılı Araç Şoförleri İle Mega Şehirde Başarılı Sonuçlar Elde Ederek Şehir İçi ve Şehirler Arası Korsan Taksi Hizmeti Vererek Elde Ettiği Bu Başarıyı Sizlerin Sayesinde Sürdürmektedir. Ucuz Korsan Taksi Bakımından Seyahat İhtiyacı Duyan Müşteri Tarafından Sıkça Tercih Edilmektedir. Bir Başka Seçim Sebebi İse Hızlı Korsan Taksi Olarak Bilinmesidir.Şehiriçi Korsan Taksi Hizmetimiz İle Evcil Hayvan Taşıma Pet Taşımacılığı ve Aile İçin Uygun Korsan Araçlarımız (Vito Doblo Tarzı) Mevcuttur. 

 

UCUZ KORSAN TAKSİ

Ticari Sarı Taksilere Göre Taksimetre Sistemi Korsan Taksilerde Olmadığı ve Kısa Uzun Mesafe Yolculukları Sorun Etmediğimiz İçin Ucuzluk Açısından Korsan Taksi Sıkça Tercih Edilmekte ve Bunun İçin Güvenilir ve Kaliteli Olması Nedeniyle İstanbulda Asaf Taksi Tercih Edilmektedir. Son Model Araçlarımız Sayesinde Yolcularımıza En İyi Konforu ve Rahatlığı Sunuyoruz.

 

ŞEHİRİÇİ KORSAN TAKSİ

Şehirde İstenilen Konuma Hızlı Şekilde Ulaştırıp Memnuniyet Açısından Saygıda Kusur Göstermeyip En İyi Hizmeti Sunmaya Çaba Sarfeden Asaf Korsan Taksi İstanbulda İlçe Mahalle Cadde ve Sokak Farketmeksizin Her Yere Gelmektedir. 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Arayıp Ulaşabileceğiniz Korsan Taksi Durağımız Seyahat ve Ulaşım Konusunda Bşarılı Şekilde Çalışmalarını Devam Ettiriyor.

 

ŞEHİRLERARASI KORSAN TAKSİ

Şehirler Arası Korsan Taksi Hizmeti Türkiye'nin her yerine kaliteli ve üst düzey olarak dizayn edilmiş son model araçlarımızla bilet derdi olmadan bekleme sıkıntısı çekmeden sizi kapınızdan alıp varmak istediğiniz noktaya kadar ulaşım yapmanızı sağlar. Türkiye’nin 81 iline ister bir kişi ister grup halinde ulaşım hizmeti vermekteyiz. Yolcularımızı güven, rahatlık, hijyen konularında gitmek istedikleri yerlere ulaştırmakta, memnun kalabilmeleri için büyük çaba sarf etmekteyiz. Özellikle şehirler arası yolculuklarda uzun süreli oturma, hareketsiz kalma durumlarında araçların da konforlu olmaması sebebiyle seyahat kâbusa dönüşmektedir. Şehirler arası özel transfer hizmetimizle size yol yorgunluğu yaşamadan, özel arabanızın konforunda, lüks araçlar ile seyahat etmenin rahatlığını sunuyoruz.

Diğer Haberler

Asaf Taksi Hizmetinizde
Asaf Taksi Hizmetinizde. 05 - Mayıs - 2022
Hotline

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Firmamızda Kendi Aracınızla Bizlerle Çalışmak İstiyorsanız Epostanızı Aşağıya Yazıp Gönderin Sizlere Geri Dönüş Sağlanılacaktır.